Hakkımızda

Aksay Av Tüfeği Silah Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti 1991 yılında Konya Beyşehir Huğlu Mahallesinde kurulmuştur.

Aksay Silah makine teknolojisinin ve metal işleme stratejilerinin yanı sıra av tüfeği sektöründe ilk fason imalat yapan firmalarının arasında yer almaktadır. Aksay Silah serüvenine üniversal torna ve freze makinaları ile başlamış olup, her zaman güncel üretim metodolojisinin takipçisi olmuş ve makine parkurunu CNC işleme merkezleri ile güçlendirerek günümüze ulaşmıştır.

 

Aksay Silah, silah ve savunma sanayinin ihtiyaçlarını yüksek kalite ve verimli üretim ile karşılamakta olup, temellerini dayanıklılık ve tasarım odaklı ürünlere dayandırmaktadır.

Ürünlerimiz tasarım ve teknolojinin yanı sıra av tüfeği üretim ekolünün içinde yetişmiş ustalarımız tarafından ince bir bakış açısıyla üretilmektedir. Av tüfeği alanında özgün tasarımlarımız ve Ar-ge faaliyetlerimiz neticesinde kullanıcılarımıza en yüksek memnuniyeti yaşatmak için sürekli olarak yinelenmektedir. Sürekli iyileştirme mentalitesi ile geliştirmiş olduğumuz ürünlerimiz tüm ömür testleri ve kalite kontrolleri tamamlandıktan sonra siz değerli kullanıcılarımız için hazırlanmaktadır.

Copyright (C) 2024 - Aksay Silah. Tüm hakları saklıdır.

Fivi Yazılım & Reklam Ajansı